Blog uživatele cechova.zorka

pedagogicke minimum

informace od Hanky B.:
Ahoj všichni – zájemci o pedagogické minimum, předáváme Vám informace od Doc. Gillernové – na základě naší včerejší konzultace. Chystá se volitelný předmět „didaktika psychologie“ (teď v zimním semestru, každé úterý, dvouhodinovka od 15.30, v laboratoři, úvodní schůzka 19.9.2010), který bude jedním z nutných předmětů pro plnění minima. V rámci schůzek „didaktiky psychologie“ se také dozvíme další – a vlastně všechny potřebné informace k minimu - co všechno to pro nás prakticky obnáší – co s plnit, kdy a jakým způsobem. Ten mechanismus je trochu složitější, takže vřele doporučujeme se zúčastnit.

... s tím, že státnicovat z pedagogické ps. se nově nemusí a praxe se započítavají do povinných praxí u Weisse.
je potřeba odchodit u nás cca 5 předmětů a po ukončení mgr. se zapsat do jednoho kurzu v ramci celoživotního vzdělávání, který se ale platí - 5.500.

poznámky z konference "pozitivní rodičovství"

nejlepší je příspěvek J. Klimeše, úplně na konci

psychologie adolescence a nastupující dospělosti

ještě přidávám stručné poznámky z výběrovky, která by se vám mohla hodit ke klauzurám - mě to například dost zachránilo .)
z.

Soubory: 

postupky - obecka a socka

materiály na osobnost a socku (Drapela od Soni, zbytek biomed), socka je sice obsáhlá, ale nejsrozumitelnější, tak doporučuju si tohle vypsat:)
na vývojovku až na pár vyjímek stačí materiály na zkoušku

materiály k postupkám

dějiny psychologie -poznámky

tady jsou aspoň moje poznámky z přednášek, ty první otázky s námi vlastně udělal v hodinách, zbytek je stručně na biomedu -jsou to ty poznámky z psycholouška. tak ať vám to jde!

Soubory: 

točící se pani

slíbená točící se pani