Zápočet z pedagogiky

Ahoj všem, kteří ještě nemají zápočet z pedagogiky. Slyšela jsem, že nejsem jediná, komu Vališová zápočet prostě NEDALA!!! Mám se prý na to "ještě podívat" a přijít 5.2. Test jsem určitě napsala, takže jsem vůbec nepochopila proč bych měla být dál zkoušená a navíc takové stupidní otázky... Nicméně navrhuji, abychom tam šli všichni spolu - je předpoklad, že se s námi nebude chtít zdržovat a napíše nám to bez zkoušení, případně ji můžeme zkusit přesvědčit, že test jsme prostě napsali a má nám to dát. Ozvěte se koho se to týká!!! Díky J.

Komentáře

Jen dotaz - máte už všichni zápočet od Vališové v SISu? Já ne...

Jen dotaz - máte už všichni zápočet od Vališové v SISu? Já ne...

zápočet z pedagogiky

pro zápočet jsem ještě nebyla, i když jsem ten elaborát psala, takže nevím, jak jsem dopadla.Bohužel má konzultační hodiny tak, že zrovna nejsem v Praze. Proto se chystám 5. 2., když nás bude víc - "nebudem se bát vlka nic". Jsem z toho způsobu komunikace trochu otrávená, aspoň mohla někde vyvěsit informaci, s kým chce ještě mluvit, podobně jako dr. Růžička.

zapocet

Ahoj, jdu tam taky, snad ji presvedcime. Na prednasce byla sama sranda,a ted v pondeli na me pusobila dost komisne. No, treba nemela svuj den :-) tak se na to jeste podivame :-D

Taky jdu

Jsem na tom stejně, test jsem psala, anotaci odevzdala a v SISu - NIC! Půjdu toho 5. 2. určitě, ale nevím přesně v kolik. Konzultační hodíny by měla mít od 12 do 14, ale na dvanáctou tam určitě nebudu.

ahoj, odevšad jsem slyšel,

ahoj, odevšad jsem slyšel, jak je paní docentka v pohodě, a já jsem z té komunikace měl pocity poněkud smíšené ...
coby kombinovaný, a momentálně 14 dní neuvolnitelně pracující, jsem se pokoušel domluvit na nějaké alternativě a jediné co jsem se dozvěděl, že budu muset přijít na některou z konzultačních hodin a že si myslí, že termínů vypsala dost. a dostal jsem číslo na mobil, ale už mě nějak přešla chuť jí volat. takže to vypadá, že půjdu, když to dobře půjde, toho pátého na socku a pedagogiku hned po sobě (z čehož mám děsnou radost, protože ani od jednoho vlastně nevím co mám čekat, co vlastně budou chtít) a nebo tu pedagogiku zasklím a budu doufat, že mne přijme někdy jindy. v konzultačních hodinách, samozřejmě.

Můj dojem je, že si

Můj dojem je, že si prostě chtěla "zazkoušet" a ukázat, že umí být taky jiná a někoho vyhodit bez ohledu na to, jestli test napsal nebo ne. Mě fakt začala zkoušet a nakonec mi to nedala... Byla jsem v takovém šoku, že jsem se nezmohla na nic. Navrhuju, abychom fakt šli hromadně, domluvili se třeba na 13,00 hod a tam ji udolali argumentama typu - jestliže jsme test napsali, není co řešit.

Do SISu to zapíše až

Do SISu to zapíše až když za ní ten člověk přijde, nemýlím-li se. No mě taky dost zaskočila, šla jsem k ní konsternovaná z toho, že srovnávačka odpadla a fakt jsem nečekala, že by se na něco ještě chtěla ptát. Ona ty testy ani neopravovala, jen si je pročetla. Mě se zeptala jestli jsem četla tu Švarcovou celou a co mě na ní zaujalo...no v tu chvíli jsem nevěděla ani jak se jmenuju. Co by mě mohlo zaujmout na knížce plný pedagogických pouček.Nakonec mi to dala, i když se u toho tvářila dost kysele. Tenhle přístup se mi taky nelíbí, ona sama nás toho zrovna moc nenaučila a hlavně se usmívala jako sluníčko s tím, že zápočet vlastně dostanou všichni...

zápočet

Souhlasím, taky si na mě smlsla. Jedna hodina mi naproto vyhovuje.

Zvedám tlapičku, chi,

Zvedám tlapičku, chi, ráda se připojím k přepadové akci ve větším počtu žadatelů o zápis do sisu a indexu. Každopádně děkuji za info, myslela jsem si, že mám pedagogiku jasnou.

v kolik hodin toho 5.2. ?

Ahojky, ja jsem chtela jit normalne pro ten zapocet behem jejich konzultacnich hodin v pondeli. Ale jednou jsem mela praci, podruhy jsem byla nemocna... A jeste jsem tam nedosla:-/ ;-) Rikala jsem si, ze tam teda pujdu v pondeli 4.2., ale ted tady vsichni mluvite o 5.2. Tak se chci zeptat, jak to teda je? A od kolika by to bylo toho 5.2.?

Konzultačky má Vališová

jinak než v normálním semestru, našla jsem to na stránkách katedry a má to myslím i vyvěšené na dveřích. Každopádně mě výslovně řekla ať přijdu toho pátého. Myslím, že tam je od 12 do 14. Takže otázka je na kolikátou tam přijít. Já považuju za taktické tam jít kolem té jedné. Až nás tam uvidí na chodbě tolik, nebude mít tolik energie zkoušet, tedy snad...

No, já jsem psala test až

No, já jsem psala test až po Vánocích a říkala mi a i ostatním, co to se mnou psali, ať si pro zápočty chodíme vždycky v pondělí od 11-13h (a ať radši přijdeme kolem té jedenácté, než v jednu). Takže to mě mate, ale jestli tam bude, tak klidne přijdu toho 5.2. s ostatníma... :-)

Vkládám, co jsem našla na webu, nerada bych mystifikovala

Konzultační hodiny ve zkouškovém období ZS 7.1 – 15.2. 2008
Katedra pedagogiky FF UK

Doc. Vališová
7.1. 11.00 – 13.00
14.1. 11.00 – 13.00
21.1. 13.00 – 15.00
5.2. 12.00 – 14.00

Diky moc

Diky moc

Sděluji všem, že

Sděluji všem, že Vališová má konzultačky opravdu až toho pátého. Nicméně když jsem se dnes šla podívat na rozpis konzultačních hodin, abych si byla úplně jistá, měla tam na dveřích termín pátého přeškrtnutý a místo něj termín DNES odpoledne, tedy v době, kdy jsem tam byla. Takže jsem v doprovodu Katky a Ivany za ní zašla a ačkoliv se ukázalo, že jde o omyl a někdo se přepsal, vzala nás a zápočty nám dala. Takže se všem omlouvám, ale pátého již NEJDU, neb mám zápočet v indexu a doufám, že brzy i v SISu. Držím palce, myslím, že to nakonec všem napíše, ale opět mě zkoušela - tentokrát se mě ptala, co je to eurytmie....