Zkouška z vývojovky

Mám dotaz - chystáte se někdo na zkoušku z vývojovky až příští rok? Není potom pro nějaký předmět prerekvizitou? Já jsem měla pocit, že musí být dřív než zkouška z psychologie osobnosti, ale teď to nikde v plánu studiem nevidím. Máte někdo víc informací? Šulová přece říkala, že si to vloni hodně lidí dalo až ve druháku, že si to spojili s postupkou, takže to asi jde, ne?

Komentáře

Pamatuji se na to, že

Pamatuji se na to, že říkala, že si zkoušku někteří nechávají před postupkami, z čehož soudím, že to lze. Prerekvizity netuším.

Žádný předmět

no jako ano. ja o tom nevim

no jako ano.
ja o tom nevim vic nez ty, ale vim ze ona to fakt brala jako ze se nic nedeje kdyz to clovek dela az v druhaku, takze by bylo divny, kdyby to delalo nejakou rekvizitu necemu co je v druhaku poviny.

prerekvizitou není

Vývojovka není prerkvizita pro nic...A jinak já chtěla jít teď v pátek, ale mám otřes mozku, tak mi to nejspíš vyjde až na příští rok nebo září :(((

Díky všem za info, už

Díky všem za info, už jsme to s Katkou rozklíčovali - v rozvrhu, který byl ke stažení na začátku školního roku, kdy jsme nastoupili /ještě ho mám doma vytištěný/, byla vývojovka skutečně prerekvizitou pro psychologii osobnosti, v rozvrhu, který je ke stažení dnes, není prerekvizitou pro nic. Co tedy pro nás platí? Budu vycházet z toho, co říkala Šulová, že zkoušku lze dělat až na konci druháku.

Podle mě by pro nás měl

Podle mě by pro nás měl platit Studijní plán pro počátek studia v 2007, tam je vývojovka prerekvizitou až pro jeden předmět ve II. cyklu. Kdyžtak zkus ještě dotaz na Bidlovou, ta si myslím by v tom měla mít nejvíc jasno...;-)